Od ponad roku trwają kolejne fazy badań medycznych opatentowanej już metody leczniczej. Pomimo olbrzymiego zainteresowania i wsparcia pacjentów oraz ich najbliższych niestety nie możemy zagwarantować udziału w obecnie prowadzonych badaniach wszystkim chętnym. Staramy się mimo to oferować ograniczoną liczbę prototypów i stale przyjmujemy zapisy, które realizować będziemy z chwilą zwolnienia się jednego z prototypów lub pełnego udostępnienia Neurowatch® dla pacjentów.

Ładowanie

PROTOTYP Neurowatch® potwierdza skuteczność i unikalne zalety tej metody rehabilitacji

Wyprodukowano 30 prototypów, które zostały poddane testom.

Udokumentowano skuteczność w ramach studium przypadku zrealizowanego w restrykcyjnych warunkach badań naukowych pod kierownictwem prof. dr hab. Macieja Krawczyka, Prezesa Krajowej Izby Fizioterapeutów

 

Precyzja pomiarów postępów w rehabilitacji została oparta na uznanej metodzie Rivermead Motor Assasment oraz szeregu testów funkcjonalnych i dokumentacji wideo.

 

Co istotne, w przypadku pacjenta w stanie przewlekłym, wiele lat po udarze, terapia z użyciem urządzenia była skuteczna a pacjent nie chciał rozstawać się z prototypem widząc w Neurowatch® nadzieję na przywrócenie sprawności porażonej kończynie.