• Zespół

  Bartosz Jędrzejewski

  pomysłodawca, magister fizjoterapii

  Pomysłodawca metody terapeutycznej Neurowach®. Magister fizjoterapii z 12-sto letnim doświadczeniem w rehabilitacji neurologicznej. Autor książek, poradników, filmów edukacyjnych oraz kursów dla pacjentów neurologicznych i ich opiekunów. Doświadczenie kliniczne zdobywał w IPIN. Ukończył liczne kursy z zakresu metod neurorozwojowych, PNF, terapeuta NDT Bobath, kinesiotaping.

 • Zespół

  dr n. med. Mieszko Olczak

  koordynator badań.

  Koordynator badań nad analitycznym zastosowaniem Neurowatch®, autor publikacji z dziedziny neuropatologii, co-founder.

 • Zespół

  mec. Grzegorz Żaczek

  Specjalizuje się w prawie patentowym i ochronie własności intelektualnej prawie spółek i prawie cywilnym.

 • Zespół

  Kamil Sumera

  Koordynator prac technologicznych nad stworzeniem prototypów urządzenia rehabilitacyjnego Neurowatch® Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

 • Zespół

  Jacek Powałka

  „Ludzie rozsądni dostosowują się do warunków jakie zastali. Ludzie nierozsądni dostosowują warunki do swoich potrzeb. Cały postęp świata dzieje się dzięki działaniu ludzi nierozsądnych” J.B. Shaw Ta myśl przyszła mi do głowy gdy poznałem Bartka, który stwierdził, że nie może optymalnie pomagać swoim pacjentom i potrzebuje lepszej metody nad którą przez wiele lat pracował. Będąc specjalistą od urynkowiania produktów z zapałem staram się wraz z Zespołem wdrażać jego wspaniałą metodę na rynek.

 • Zespół

  Anna Golan

  Psycholog i seksuolog kliniczny z wieloletnim doświadczeniem.  W ramach wdrożenia urządzenia terapeutycznego Neurowatch® wspiera optymalne projektowanie jego funkcji wspierających satysfakcję i motywację pacjentów w celu optymalizacji efektów. Redaktor kwartalnika „Neuropozytywni”. Prowadzi prywatny gabinet terapeutyczny w Warszawie.